За міського голови Києва Віталія Кличка столиця України не розвивається, а старі корупційні схеми нікуди не зникли.

Таку думку в ефірі програми «Нині вже» на Громадському висловив член партії «Слуга народу» Дмитро Гурін, який виграв вибори на 218-му окрузі Києва.

«У Києві нічого не змінюється — йде імітація. Нам потрібні структурні зміни громадського транспорту, підходів до стратегічних комунікацій, підходів до самоврядування. В місті, де потрібні системні зміни, п'ять років іде імітація», — зазначив Гурін.

Він також нагадав, що в Києві багато років поспіль запроваджують систему електронного квитка.

«У нас 5 років ставлять валідатори і ставлять електронний квиточок […] Тому, що міський транспорт міста Києва є джерелом інкасації — звідти витягується «чорний нал». Не дають білети в обмін на гроші, чи друкують їх більше, ніж потрібно. Це класичне джерело чорного налу», — розповів член партії «Слуга народу». 

Нагадаємо, 24 липня Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Сам Кличко заявив, що розділення посад міськголови та глави КМДА суперечить Конституції.

Раніше глава Офісу президента Андрій Богдан пригрозив Віталію Кличку розмежуванням посад міського голови Києва і голови КМДА. Після цього Кличко зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, який підтвердив йому чутки про розділення повноважень мера столиці й очільника Київської міської державної адміністрації.

«Українська правда» писала, що у партії «Слуга народу» розглядають дві кандидатури на пост голови КМДА: гендиректора холдингу «1+1 media», власником якого є олігарх Ігор Коломойський, Олександра Ткаченка. Він проходить у Верховну Раду за списком «Слуги народу» під № 9. Та бізнесмена Андрія Холодова — № 22 у виборчому списку. 

Поділитись: