Офіс президента попросив у Кабінету міністрів внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.

Про це повідомив прес-секретар прем’єр-міністра Василь Рябчук, пише Інтерфакс-Україна.

«Таке звернення є, зараз воно обробляється в установленому порядку», — сказав Рябчук.

Як повідомили в Офісі президента «Українській правді», наразі немає остаточного рішення, хто очолить КМДА у разі звільнення Кличка. Це призначення планують здійснити не раніше, ніж наприкінці вересня. 

Шеф-редактор «Обозревателя» Орест Сохар із посиланням на свої джерела заявив, що глава офісу президента Андрій Богдан відправив міністру Кабінету міністрів Олександру Саєнку листа з проханням зробити подання про звільнення Віталія Кличка з посади глави КМДА. Журналість опублікував фото звернення.

Водночас у пресслужбі Кличка Громадському повідомили, що ніякої офіційної інформації їм не надходило..

«Ми нічого не отримували, ніякі документи та повідомлення ні від Офісу президента, ні від Кабміну до нас не заходили», — сказала прес-секретарка Кличка Оксана Зіновьєва.

Раніше глава Офісу президента Андрій Богдан в інтерв’ю РБК-Україна пригрозив Віталію Кличку розмежуванням посад міського голови Києва і голови КМДА. 

«У мене є домовленість, що мер Києва демонструє відкриту, чесну, продержавну позицію в економічних і політичних питаннях і в інтересах громадян міста Києва. І тоді ми ухвалимо кадрове рішення по ньому. В іншому випадку буде ухвалене ще одне кадрове рішення. Але це будуть різні кадрові рішення», — казав Богдан.

Зазначимо, що глава КМДА має виконавчу владу в Києві, а міський голова займається міськрадою і виконує представницькі функції.

Поділитись: