УКРАЇНА

Представники НАБУ прийшли з обшуками до заступниці глави Міграційної служби Пімахової

24 січня, 2018 16:09
УКРАЇНА/Представники НАБУ прийшли з обшуками до заступниці глави Міграційної служби Пімахової
Зберегти
Вигляд
Представники Національного антикорупційного бюро України прийшли з обшуками до квартири заступниці глави Державної міграційної служби України Діни Пімахової.

Представники Національного антикорупційного бюро України прийшли з обшуками до квартири заступниці глави Державної міграційної служби України Діни Пімахової.

Про це повідомив адвокат Пімахової Богдан Хмельницький. Обшуки детективи проводять в квартирі Пімахової на вулиці Механізаторів у Києві та в її робочому кабінеті. 

У коментарі Громадському в НАБУ підтвердили обшуки, але без подробиць. 

«Підтверджуємо, що сьогодні відбуваються слідчі дії в рамках розслідування кримінального провадження. Більше деталей повідомимо згодом», — зазначили в Бюро. 

Нагадаємо, 29 листопада 2017-го у Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ Титункова під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. Чиновниця  заперечувала вимагання хабара в агента НАБУ

30 листопада в НАБУ заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури. У заяві вказується, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».

Керівники правоохоронних органів по різному трактують цей інцидент: в Бюро заявляють про зрив важливої антикорупційної операції, а в Генпрокуратурі вважають неприпустимим те, що детективи сплановано провокували чиновницю ДМС на отримання хабара.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ прослуховувала агента НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової. 

Пізніше НАБУ опублікувало запис переговорів у справі про корупцію в Міграційній службі.

ЧИТАЙТЕ: За що затримали агента НАБУ під прикриттям.

Пов`язані новини