Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту свій перший законопроект про внесення змін до законодавства про публічні закупівлі щодо здійснення таких закупівель під час виборчого процесу.

Відповідний законопроект №10317 з’явився на сайті Верховної Ради.

«Прийняття законопроекту дасть змогу законодавчо врегулювати питання своєчасної закупівлі товарів і послуг для підготовки та проведення виборів в Україні, а також забезпечить однозначне застосування норм законів про вибори та усунення їх неточностей у частині здійснення виборчими комісіями закупівель зазначених товарів і послуг», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Законопроектом передбачено, що скарги, які учасники торгів подають на щодо результатів закупівель, пов’язаних з виборами, не зупинятимуть підготовки до проведення виборів.

Наразі законопроект зареєстрували на сайті Ради та відправили на опрацювання комітету. Цей законопроект Зеленський визначив як невідкладний.

21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначив дочасні парламентські вибори на 21 липня.

Нагадаємо:

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile