Голосування для обрання 15 членів Громадської ради при Національному агентству з питань запобігання корупції розпочалося о 8:00 3 червня.

Як повідомляє пресслужба НАЗК, віддати свій голос можна до 20:00.

Для того, щоб проголосувати, треба:

  1. перейти за посиланням на сайт НАЗК;
  2. натиснути кнопку «Розпочати голосування» та поставити «пташечки» біля слів «Я не робот» та умовами голосування;
  3. вести свою електронну адресу, на яку буде надіслано код підтвердження. Його треба буде ввести на відповідній сторінці;
  4. вести мобільний номер телефону, на який надійде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Його так само необхідно вказати на сайті;
  5. обрати до 15 кандидатів, поставивши «пташечки» біля їх прізвищ, та натиснути «Проголосувати». 

Усього НАЗК пропонує 25 кандидатів, зі списком яких можна ознайомитися тут. У списку, зокрема активістка «Автомайдану» Катерина Бутко, голова громадської організації «Міжнародний антикримінальний альянс» Богдан Воронцов та аналітик із політичних фінансів руху ЧЕСНО Ігор Фещенко.

За результатами конкурсу з формування складу Громадської ради голова НАЗК протягом 10 робочих днів з дня проведення голосування видає наказ про затвердження складу Громадської ради.

Нагадаємо, 29 травня відбулося голосування за кандидатів до складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. Результати обіцяють оприлюднити 5 червня.

Громадський контроль за діяльністю Нацагентства забезпечується через Громадську раду, яка складається з 15 людей та формується відповідно до результатів відкритого та прозорого конкурсу.

Конкурс з формування складу Громадської ради проводять шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування громадян, які проживають на території України, у порядку, встановленому Кабінетом міністрів.

Поділитись: