Компанія Samsung опублікувала свій прогноз щодо прибутку, який вона отримала у другому кварталі 2019 року. Відповідно до нього, прибуток компанії скоротився на 56%.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що однією з причин падіння прибутку компанії стало падіння попиту на чіпи пам'яті, які вона виготовляє.

Загалом південнокорейська корпорація за квартал отримала близько 5,5 мільярда доларів або 6,6 трильйона південнокорейських вон. У минулому році за цей самий період компанія отримала 14,87 трильйона вон — у понад 2 рази більше.

Зазначимо, що компанія Samsung є найбільшим у світі виробником смартфонів. Слідом за нею йде китайська компанія Huawei та американська Apple.

Однією з причин падіння прибутку компанії може стати також і те, що попит на смартфони у світі поступово знижується. Так, у травні повідомлялось, що попит на смартфони падає 6 кварталів поспіль. У першому кварталі 2019 року він скоротився на 6,6%.

Раніше повідомлялось, що смартфонами володіють близько 55% українців, тоді як у 2011 році таких було лише 7%, а в 2013-му — 11%

Раніше уряд Великої Британії почав розробку пакету заходів для протистояння діям ворожих держав, першочергово, Росії та Китаю.

Зокрема, серед заходів, що готуються — плани вислати з країни співробітників китайської корпорації Huawei в разі викриття їх роботи на китайську розвідку.

Своєю чергою, американські спецслужби заявили, що китайська компанія Huawei Technologies отримає фінансування від державних структур КНР, зокрема від розвідки.

Поділитись: