Світові обсяги постачання смартфонів у першому кварталі 2019 року впали на 6,6%. Таким чином, падіння ринку продажів смартфонів спостерігається вже шостий квартал поспіль.

Про це йдеться у дослідженні компанії International Data Corporation, передає «Интерфакс».

За результатами 2018 року обсяги продажів смартфонів скоротилися на 4,1%.

«Результати цього кварталу явно вказують на те, що 2019 рік буде ще одним роком спаду на ринку смартфонів», — йдеться в аналітичному дослідженні.

Зазначається, що найбільшим постачальником смартфонів у світі залишається південнокорейська компанія Samsung. Друге місце посіла китайська Huawei, яка чи не єдина нарощує обсяги продажів та, відповідно, свою частку на ринку. Третє місце посіла американська компанія Apple.

Раніше повідомлялось, що смартфонами володіють близько 55% українців, тоді як у 2011 році таких було лише 7%, а в 2013-му — 11%

Раніше уряд Великої Британії почав розробку пакету заходів для протистояння діям ворожих держав, першочергово, Росії та Китаю.

Зокрема, серед заходів, що готуються — плани вислати з країни співробітників китайської корпорації Huawei в разі викриття їх роботи на китайську розвідку.

Своєю чергою, американські спецслужби заявили, що китайська компанія Huawei Technologies отримає фінансування від державних структур КНР, зокрема від розвідки.

Поділитись: