Принц Вільям і Кейт Мідлтон — герцог і герцогиня Кембриджські — через відеозв’язок поспілкувалися зі школярами й учителями однієї з британських початкових шкіл, аби підтримати їх під час загальнонаціонального карантину.

Про це повідомляє пресслужба Кенсінґтонського палацу — офіційної резиденції герцога й герцогині Кембриджських.

«Герцог і герцогиня Кембриджські зателефонували вчителям і працівникам Casterton Primary Academy (назва школи — ред.), аби подякувати їм за важку працю й відданість роботі», — йдеться в повідомленні.

На відео видно дітей у костюмах кроликів — так вони готуються до святкування Великодня в країні. Побачивши костюми, Вільям і Кейт на відео жартують, що самі також мали б вдягти кролячі вуха.

Із 20 березня у Великій Британії призупинений навчальний процес у зв’язку з коронавірусним карантином. Виняток зробили для дітей працівників соціальних служб, лікарів, медсестер тощо (які мають працювати й не мають на кого їх залишити) і дітей, позбавлених опіки.

23 березня прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив, що в країні забороняють виходити з дому без поважної причини, як-от купівлі товарів першої необхідності чи надання медичної допомоги. Також у країні забороняють зібрання більше двох людей — за винятком членів однієї сім'ї.

Сам Джонсон 27 березня повідомив, що заразився коронавірусом. Через ускладнення симптомів його ушпиталили, а пізніше перевели в палату інтенсивної терапії.

Зазначимо, що, за даними британського міністерства охорони здоров'я станом на ранок 9 квітрня, в країні зафіксували 60773 інфікованих коронавірусом, зокрема 7097 летальних.

Станом на ранок 9 квітня у світі 1 518 719 людей інфікувалися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 330 589 пацієнтів одужали, а 88 502 — померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: