Українська сторона готується до повного припинення вогню на лінії розмежування на Донбасі з 27 липня. З цією метою на передову відправлять українських миротворців ООН.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«На першу лінію нашої оборони в Донецькій і Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких мають чималий бойовий досвід і безпосередньо займалися профільними питаннями під час участі у миротворчих місіях під егідою ООН», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це дозволить запобігати ймовірним провокаціям.

«Перш за все, такий крок дозволить не відволікати особовий склад підрозділів Об'єднаних сил від виконання бойових завдань і запобігати ймовірним провокаціям. Водночас це не позбавить українських воїнів можливості для самозахисту, як це гарантує стаття 51 Статуту ООН», — йдеться у повідомленні.

У штабі ООС підкреслили, що в разі провокацій і наступальних дій з боку бойовиків, українська сторона готова дати відсіч.

Крім того, для об'єктивного інформування про подію під час режиму припинення вогню, планують залучити представників вітчизняних та іноземних ЗМІ.

Нагадаємо, під час засідання Тристоронньої контактної групи по врегулювання ситуації на сході України 22 липня домовились про посилення режиму припинення вогню на лінії зіткнення.

Поділитись: