Державний ПриватБанк спільно з компанією Ria запустили сервіс, за допомогою якого можна здійснити грошові перекази з Польщі за допомогою банкоматів мережі Euronet.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Зазначається, що таких банкоматів у Польщі понад 8 тисяч. Для того, щоб здійснити переказ, потрібно скористатися додатком My Ria. За допомогою додатку треба визначити суму та напрям переказу, і відсканувати штрих-код у банкоматі. Потім потрібно внести готівку через банкомат або списати кошти з картки.

«В Польщі 8000 банкоматів Euronet з можливістю вибору української мови, банкомати Euronet приймають банкноти, випущені Польським національним банком, номіналом від 10 до 500 злотих», — зазначають у ПриватБанку.

Отримати грошовий переказ в Україні можна буде у євро та доларах за допомогою контрольного номера як онлайн, так й у терміналах самообслуговування, банкоматах та відділеннях ПриватБанку.

Раніше повідомлялось, що українці працюють на 20% всіх польських компаній, а близько 450 тисяч українців сплачують у Польщі соціальні внески.

Зазначимо, що раніше у Світовому банку оцінили обсяги переказу українських трудових мігрантів до України на рівні 14 мільярдів доларів. За оцінками Національного банку вони у 2018 році склали 10,88 мільярда доларів.

Крім цього у Нацбанку прогнозували, що у 2019 році заробітчани перекажуть в Україну 12,6 мільярда доларів. Також там повідомляли, що доходи українських трудових мігрантів зросли на 43%, проте темпи трудової міграції поступово уповільнюються.

3 грудня голова МЗС Польщі повідомляв, що на території країни працює близько 2 мільйонів українців.

Поділитись: