Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, який підозрюється у замовленні вбивства радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, сказав, що про інші прізвища, які фігурують у справі Гандзюк, йому повідомила поліція. Про це Мангер повідомив в ефірі програми «Мокрик По Живому» на Громадському.

На питання ведучого, звідки Мангер знає, що Гандзюк називала 20 прізвищ, з особами яких Мангер міг спілкуватись, він сказав:

«Десь у вересні місяці [2018 року] до мене приходили слідчі поліції і перерахували тих людей, яких вона [Катерина Гандзюк] називала вже після того часу, коли сталась ця трагедія».

На уточнення, чи можна вважати, що таким чином поліція розкрила Мангеру таємницю слідства, Мангер сказав: «Можете так вважати».

Також він заявив, що після нападу на Гандзюк, вже після того, як у пресі з'явилось його прізвище, до нього приходили «аферисти» і пропонували «порішати справу».

«Багато аферистів є у цьому житті, які приходили з різними пропозиціями, але вони були послані на 3 букви… Ще в січні місяці, коли у пресі почали мусувати прізвища Мангер, Гордєєв і Грищу, почали з’являтись аферисти і казали: «А давайте порішаєм».

3 квітня Шевченківський суд Києва зобов'язав Мангера вдягнути електронний браслет та здати електронні паспорти.

Нагадаємо,

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: