Фото:

скріншот

Кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 76 723. Більшість випадків інфікування, 75 465, зафіксували на території материкового Китаю. Поза нею найбільше випадків зараження, 634, виявили серед людей на круїзному лайнері Diamond Princess, що стояв на 14-денному карантині в порту Японії. Ще 156 інфікованих у Південній Кореї, 97 у Японії та 85 у Сінгапурі, у решті країн випадків інфікування значно менше.

Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2247 людей. Водночас 18 515 пацієнтам вдалося успішно одужати.

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії, Індії та Африці. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.
  • В Україні наразі немає випадків інфікування, однак відомо, що двоє українців є серед інфікованих на круїзному лайнері Diamond Princess, який 14 днів стояв на карантині біля порту Йокогама в Японії.
  • Зранку 20 лютого у Харкові приземлився літак з українцями та іноземцями, яких Україна евакуювала з Уханя. На борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Усі вони здорові та без симптомів коронавірусу.
  • Увечері 20 лютого їх привезли до санаторію в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Там місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, але правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.
Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile