Світ

Продюсера Вайнштейна звинуватили у домаганнях та зґвалтуванні ще троє акторок

2 червня, 2018 22:55
Світ/Продюсера Вайнштейна звинуватили у домаганнях та зґвалтуванні ще троє акторок
Зберегти
Вигляд
Ще троє жінок звинуватили голлівудського 66-річного продюсера Харві Вайнштейна у сексуальних домаганнях.

Ще троє жінок звинуватили голлівудського 66-річного продюсера Харві Вайнштейна у сексуальних домаганнях.

Про це повідомляє The New York Times.

Американська акторка Мелісса Томпсон заявила, що Вайнштейн зґвалтував її у 2011 році під час ділової зустрічі. Томпсон не зверталася до поліції, оскільки побоювалася, що Вайнштейн «знищить її».

Друга жінка, яка звинуватила Вайнштейна у домаганнях, — це американська акторка Кейтлін Дюлейні. Вона стверджує, що продюсер зґвалтував на Каннському кінофестивалі у 1996 році. Тоді Вайнштейн запросив Дюлейні до себе в кімнату готеля.

Третя акторка — Ларисса Гомес — заявила, що у 2000 році в Торонто Вайнштейн запросив її до себе в кімнату готеля нібито говорити про її ролі в кіно. Однак продюсер почав торкатися грудей акторки, а після — запропонував секс, сказавши, що «інші акторки не мали з цим проблем». Гомес втекла від Вайнштейна.

25 травня Вайнштейн здався поліції, але в той же день його відпустили під заставу у мільйон доларів. 31 травня Вайнштейну вручили обвинувальний акт у США.

Вайнштейна звинуватили у домаганнях і сексуальному насильстві десятки жінок. Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анджелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

 

Пов`язані новини