Світ

Продюсера Вайнштейна випустили під заставу в мільйон доларів

25 травня, 2018 18:00
Світ/Продюсера Вайнштейна випустили під заставу в мільйон доларів
Зберегти
Вигляд
Суд відпустив голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, обвинуваченого у зґвалтуванні, під заставу в розмірі одного мільйона доларів.

Суд відпустив голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, обвинуваченого у зґвалтуванні, під заставу в розмірі одного мільйона доларів.

Про це повідомляє Associated Press.

Вайнштейна доставили до суду після того, як вранці 25 травня він добровільно здався поліції Нью-Йорка, де його формально арештували.

На засіданні суду йому пред'явили звинувачення у зґвалтуванні та насильницьких діях сексуального характеру. Він відмовився визнати свою провину.

Крім виплати застави, Вайнштейна зобов'язали носити електронний браслет і не покидати меж штату Нью-Йорк і сусіднього Коннектикуту.

Вайнштейна звинуватили у домаганнях і сексуальному насильстві десятки жінок. Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анджелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Пов`язані новини