Головна прокуратура Грузії звернулася до Польщі із запитом про візит екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі до цієї країни.

Головна прокуратура Грузії звернулася до Польщі із запитом про візит екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі до цієї країни.

Про це заявив заступник начальника департаменту зв'язків з громадськістю та ЗМІ відомства Георгій Грдзелішвілі, передає «Грузія-Онлайн».

«У зв'язку з візитом Міхеіла Саакашвілі в Польщу, на підставі поширеною в ЗМІ інформацією, Головна прокуратура звернулася до компетентних органів Польщі, розпочаті всі передбачені законом процедури», — заявив він.

За інформацією польських ЗМІ, позбавлений громадянства України екс-президент Грузії та колишній очільник Одещини Міхеіл Саакашвілі відвідав Польщу.

Саакашвілі виступив на заході, присвяченому річниці Варшавського повстання. Він говорив про співпрацю Грузії з Польщею, а також про Україну.

Нагадаємо, 26 липня Порошенко своїм указом позбавив  Саакашвілі   українського громадянства.

З офіційної інформації — лише повідомлення Державної міграційної служби: громадянство Саакашвілі припинили тому, що він подав неправдиву інформацію.

Також повідомлялось, що Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвіліпісля його повернення до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile