Колишній очільник Державної фіскальної служби України Мирослав Продан, підозрюваний в корупції, готовий заочно відповідати на запитання Спеціальної антикорупційної прокуратури, адже наразі знаходиться на лікуванні у Німеччині.

Про це повідомила адвоката Продана Лариса Криворучко.

Водночас, сам Продан повідомив, що виїхав з України ще 5 листопада та наразі перебуває у Німеччині.

«Після лікування повернусь в Україну. Чотири з половиною місяці звертався до САП та ГПУ з пропозицією прийти та дати свідчення. Мені жодного разу не відповіли. Повістку прислали уже після того, як я поїхав. Виписали повістку заднім числом. Підозрюю, що це зробили навмисно», — повідомив Продан.

За словами адвокатки Продана, він не отримував повістку офіційно. Повістка прийшла до ДФС, але там її повернули назад, адже Продан там більше не працює.

Також адвокатка зазначила, що Мирослав Продан готовий давати свідчення дистанційно у режимі відеоконференції, а також готовий надати прокурорам всі необхідні документи.

Нагадаємо, що 5 вересня Мирослав Продан оголосив про свою відставку з посади голови ДФС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Не витримав лихої долі: чому пішов керівник Державної фіскальної служби Продан

А на час до проведення конкурсу посаду Продана обійме Олександр Власов, який три роки очолював спецпідрозділ податкової міліції Держфіскальної служби.

16 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має докази правопорушень Продана, які той здійснив уже будучи на посаді очільника ДФС. Сам Продан назвав заяву Луценка «фейковою».

Водночас, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що не збирається усувати від обов’язків очільника ДФС Мирослава Продана.

Зазначимо, що у минулому Продан очолював вінницьку митницю.

21 серпня Юрій Луценко повідомив, що наразі працює над справою проти керівника ДФС України Мирослава Продана.

Мирослав Продан пов’язав заяву генпрокурора Луценка про те, що той збирає докази у справі про керівника ДФС, зі своєю боротьбою з контрабандою лісу.

18 липня Кабінет міністрів України дав доручення Державній аудиторській служби, Державній фіскальній службі, Держгеокадастру провести ретельні перевірки всіх лісгоспів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Продано: чому Генпрокурор зацікавився контрабандою

20 червня Кабінет міністрів ухвалив стратегію боротьби з контрабандою. До її реалізації долучаться Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Державна фіскальна служба та Національна поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція на митниці: що означає «хрестовий похід» Гройсмана проти контрабанди

Поділитись: