Генпрокуратура повернула Держбюро розслідувань повідомлення про підозру народній депутатці Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій у справі про погрози президенту Володимиру Зеленському.

Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Зазначається, що за результатами опрацювання процесуального документу прокурори виявили низку суперечностей та порушень вимог Конституції, Кримінального процесуального кодексу та інших законів.

«Проте, з 29 листопада 2019 року і до цього часу недоліки слідчими ДБР не усунуті і повторно підозра до Генеральної прокуратури для погодження не надходила», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 6 листопада 2019-го ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від «Європейської Солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для провадження стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому на Донбасі.

«Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве», — сказала волонтерка.

Депутатка додала, що «там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли».

Після цього у фракції «Слуга Народу» заявили, що звернуться до правоохоронців через, на їхню думку, погрози.

26 листопада слідчі ДБР скерували до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру чинній народній депутатці від «Європейської Солідарності» Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій. Їх підозрюють у погрозі вбивством президенту Володимиру Зеленському.

Софія Федина назвала підготовлену їй підозру свідченням існування «режиму Зеленського».

28 листопада слідчі ДБР прийшли з обшуками до волонтера Марусі Звіробій.

Поділитись: