УКРАЇНА

Прокуратура скерувала до суду обвинувачення щодо догхантера Святогора

17 серпня, 2018 20:25
УКРАЇНА/Прокуратура скерувала до суду обвинувачення щодо догхантера Святогора
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мисливця на собак Олексія Святогора. Він підозрюється у закликах до розправи над бездомними тваринами.

Прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мисливця на собак Олексія Святогора. Він підозрюється у закликах до розправи над бездомними тваринами.

Про це Громадському повідомили у столичній прокуратурі.

Зазначається, що розслідування щодо Святогора проводилост слідчими Шевченківського управління поліції Києва, наразі воно завершене.

Святогора підозрюють за ч. 2, ч. 3 ст. 300 КК України (виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості).

«Згідно з висновками експертизи, яка проводилась в межах даного кримінального провадження, публічні виступи та висловлювання вказаної особи кваліфіковано як такі, що пропагують культ насильства та жорстокості до бездомних тварин, заклики до їх вбивства та підбурювання інших осіб до скоєння подібних дій», — повідомили у прокуратурі.

Обвинувальний акт відносно підозрюваного скеровано до Шевченківського райсуду Києва для розгляду по суті.

Сторони у кримінальному провадженні ознайомились з матеріалами досудового слідства.

Нагадаємо, 8 червня у Києві поліція затримала Олексія Святогора. Крім того, він перебував у базі МВС серед осіб, які переховуються від органів досудового розслідування. 

Догхантер Олексій Святогор перебував у Дніпровському управлінні столичної поліції. Зоозахисники вимагали взяти його під варту на 2 місяці. Того ж дня поліція передала клопотання про затримання догхантера Святогора до Шевченківського райсуду.

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід догхантеру Святогору. Його узяли під варту на 2 місяці. Однак 26 червня суд змінив запобіжний захід на домашній арешт.

Пов`язані новини