Бориспільська місцева прокуратура завершила досудове розслідування бійки колишнього депутата Олега Ляшка та народного депутата від «Слуги Народу» Андрія Геруса.

Про це передала пресслужба прокуратури.

6 листопада голова комітету Ради з питань енергетики, депутат від «Слуги народу» Андрій Герус та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко влаштували бійку в аеропорту «Бориспіль».

У прокуратурі встановили, що колишній народний депутат наніс тілесні ушкодження чинному депутату України у зв'язку з його державною діяльністю.

Так, процесуальний прокурор визнав зібрані докази достатніми для складання обвинувального акту. Також сторонам надали можливість ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.

У разі доведення вини колишньому народному депутату загрожує до 7 років позбавлення волі.

Після бійки 6 листопада 13 листопада ексдепутата Олега Ляшка викликали до Бориспільської прокуратури для вручення підозри. Ляшко вважає, що справу сфальсифіковано командою генпрокурора.

18 листопада Олег Ляшко прийшов до Бориспільської прокуратури, де отримав підозру через бійку з народним депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Герусом. 19 листопада суд обрав запобіжний захід Ляшку та відпустив його на поруки.

3 грудня про підозру оголосили й охоронцеві ексдепутата Олега Ляшка через бійку Ляшка з народним депутатом від «Слуги Народу» Андрієм Герусом.

Поділитись: