УКРАЇНА

Прокурори вимагають взяти під варту Савченко без можливості застави

23 березня, 2018 12:06
УКРАЇНА/Прокурори вимагають взяти під варту Савченко без можливості застави
Зберегти
Вигляд
lead
Прокурори вимагають для депутатки Надії Савченко обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб, без можливості виходу під заставу.

Прокурори вимагають для депутатки Надії Савченко обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб, без можливості виходу під заставу.

Про це повідомляє кореспондент Громадського, який перебуває у Шевченківському суді Києва. 

За словами представника обвинувачення, Савченко може залишити країну та переховуватися від слідства, тому відкидає можливість застави, або домашнього арешту. Окрім того, статті, за якими її підозрюють, не передбачають можливості виходу під заставу. Йдеться, зокрема, про статтю щодо підготовки теракту.

Сама Савченко заявляє, що її справа «політично вмотивована». 

«Звичайно політиці я не зручна, тому що завжди говорю правду. Влада бачила, що я допомагаю ЗСУ, але чим більше політично я ставала небезпечною, тим більше їм треба було показувати все у "викривлених дзеркалах"», — зазначила вона. 

Раніше суд дозволив Савченко перебувати біля адвокатів, а не в скляній кабіні.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт депутатки Савченко. Генпрокурор Луценко оголосив підозру Савченко

Перед цим Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві.

Прокуратура проситиме для депутатки тримання під вартою без альтернативи застави. Суд у справі Савченко відбудеться 23 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

У Європейському парламенті заявили, що після розгляду фактів у справі Савченко ЄП може вимагати її звільнення.

 

Пов`язані новини