Усі пропозиції Росії щодо прямих поставок газу Україні, які були озвучені на зустрічі з народним депутатом Юрієм Бойком та членом партії «За життя» Віктором Медведчуком, залишаються в силі як пропозиція для нової української влади.

Про це заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми нічого не змінюємо у своїй позиції, річ не в тім, хто переміг — це вибір українського народу, а річ у тому, як далі працювати чи, навпаки — не працювати, Тому всі ті пропозиції, які були зроблені під час спілкування з моєю участю з нашими колегами з України можуть бути застосованими й до нової влади. Було б бажання», — заявив Медведєв.

Нагадаємо:

  • 22 березня Бойко і Медведчук провели зустріч з Медведєвим у Москві. Під час зустрічі Медведєв запропонував обговорити за закритими дверима питання газотранспортної системи, цін на внутрішньому ринку і торгово-економічні відносини.
  • Порошенко засудив візит Медведчука та Бойка до Москви.
  • 27 березня генпрокурор Юрій Луценко анонсував відкриття кримінального провадження про незаконний перетин кордону зв’язку з польотом Юрія Бойка та Віктора Медведчука в Росію.
  • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній авіаційній службі України, Державній прикордонній службі України та іншим відомствам перевірити, де були допущені порушення законів України при вильоті Бойка і Медведчука в Росію.
  • Прикордонники пояснили, що Бойко і Медведчук могли законно перетнути кордон України, якщо стосовно них немає обмежень на виїзд з боку інших правоохоронних органів та у них дійсні документи.

Більше про:

Поділитись: