Десять гірників, що перебували під землею на знак протесту проти відключення шахти «Гірська» на Луганщині від електроенергії, піднялися на поверхню. Ще десять шахтарів залишаються на глибині 700 метрів вже 5-й день.

Про це повідомили голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець та представник омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський.

За їхніми словами, в одного з гірників піднявся тиск, тому медики рекомендували йому піднятися на поверхню. Разом із ним піднялися ще 9 гірників.

«Наразі під землею знаходяться 10 шахтарів, акція протесту триває», — заявив Волинець, додавши, що шахтарі планують «змінити тактику протестів».

За словами голови профспілки, 8 липня на шахті відбудуться збори працівників.

«Не важко здогадатися, що протести стануть більш радикальними. Шахтарі вкрай розлючені і обурені байдужим ставленням влади до них та до ситуації яка склалася на копальні», — заявив Волинець.

Нагадаємо, 2 липня стало відомо, що шестеро гірників шахти «Гірська» відмовляються підніматися на поверхню, протестуючи проти відключення шахти від електроенергії. В той же день до них приєднались ще 6 гірників.

Шахтарі наголошують, що відсутність електроенергії спричинить затоплення шахти.

Поділитись: