Поліція застосувала водомети проти протестувальників, що носять жовті жилети під час демонстрації проти високих цін на паливо на Єлисейських полях у Парижі, Франція, 01 грудня 2018 року. Так звані «жовті жилети» - рух, який не має політичної приналежності та протестує по всій країні через високі ціни на паливо
Фото:

EPA-EFE/ETIENNE LAUREN

У Парижі сталися сутички між правоохоронцями та учасниками акції протесту проти підвищення цін на пальне, унаслідок яких затримали 60 людей, повідомляє Reuters. Силовики застосували водомети та сльозогінний газ проти демонстрантів.

На Єлисейських полях протестувальники влаштували акцію протесту, на якій вимагали від президента Франції Емманюеля Макрона скасувати підвищенню податків на пальне, які з 1 січня призведуть до зростання цін.

Протестувальники, одягнені в жовті жилети, переслідують французького поліцейського (справа) під час демонстрації високих цін на паливо на Єлисейських полях у Парижі, Франція, 01 грудня 2018 року. Так звані «жовті жилети» - рух, який не має політичної приналежності та протестує по всій країні через високі ціни на паливо
Фото:

EPA-EFE/ETIENNE LAUREN

Влада міста мобілізувала близько 5 тисяч поліцейських.

Поліція очистила Place de l'Etoile з водометами та сльозогінним газом навколо Тріумфальної арки під час зіткнень із протестувальниками, одягненими в жовті жилети, які протестувати проти високих цін на паливо на Єлисейських полях у Парижі, Франція, 01 Грудень 2018 р. Так звані «жовті жилети» - рух, який не має політичної приналежності та протестує по всій країні через високі ціни на паливо
Фото:

 EPA-EFE / ETIENNE LAURENT

Повідомляють, що у кореспондента Russia Today France Люка Леже під час прямої трансляції зіткнень потрапила гумова куля.

Раніше міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастаньє повідомляв, що під час сутичок затримали 39 людей.

«200 мирних демонстрантів на Єлисейських полях, 1500 порушників за межами периметра вдаються до сутичок. Наша поліція вже є і відбиває напади: вже 39 арештів», — написав він у Twitter.

Рух транспорту на Єлисейських полях сьогодні, 1 грудня, повністю перекрито.

24 листопада на масовому протесті проти підвищення цін на пальне в центрі Парижа поліція застосувала водомети та сльозогінний газ проти мітингувальників.

Через неспокійну ситуацію у місті влада вирішила на день закрити для відвідувачів Ейфелеву вежу.

Раніше «Жовті жилети» (учасники мітингів) заявили, що ігноруватимуть попередження поліції та розширюватимуть масштаби протестів далі від Марсового поля, що біля Ейфелевої вежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здорожчання палива у Франції вивело на вулиці сотні тисяч автовласників: під ударом — Макрон

17 листопада у Франції мітингувальники у жовтих жилетах, які невдоволені підвищенням цін на бензин, перекривали дороги у різних регіонах країни. Реформа цін була ініційована президентом Франції Еммануелем Макроном.

У сутичках між протестувальниками та поліцією постраждали 409 людей, 14 з потерпілих були у важкому стані. Уряд відмовився йти на поступки і скасовувати нові податки на бензин

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile