Світ

Протестувальники в Каталонії заблокували дороги

La Vanguardia
Світ/Протестувальники в Каталонії заблокували дороги
Зберегти
Вигляд
Прихильники незалежності Каталонії заблокували рух десятками доріг у регіоні на знак протесту проти виїзного засідання уряду Іспанії, яке було заплановане на 21 грудня в Барселоні.

Протестувальники перекрили дороги та встановлюють барикади із шин. Також між протестувальниками та поліцією стались сутички. Активісти кидали в поліцію різні предмети. Поліція арештувала семеро людей.

Станом на ранок 21 грудня було перекрито рух на 23 магістралях і дорогах, що ведуть в Барселону. Водночас у самому місті рух повністю відкрито.

ВВС повідомляє, що прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес планував візит у Барсенолу, щоб з главою Женералітата Каталонії Кімом Торре та показати свою відданість справі «поліпшення життя» каталонців. Протестувальники хочуть, щоб він провів переговори про проведення офіційного референдуму про незалежність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ (Не)законний референдум: чого хоче Каталонія

1 жовтня 2017 року у Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Прем'єр Іспанії Маріано Рахой відмовився називати голосування в Каталонії референдумом про самовизначення.

Громадське стежило наживо за подіями у Каталонії та зібрало усі факти про день референдуму у регіоні.

/Анна Кириченко

Пов`язані новини