У Києві відбулися випробовування Шулявського шляхопроводу, відкриття якого запланували до кінця тижня, 29 грудня. Отримані результати перевірки мають переглянути експерти.

Про це у Twitter повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Відбулися випробування Шулявського шляхопроводу. Поки по ньому їздили вісім 30-ти тонників, ми з будівельниками стояли під мостом. Є в них така традиція», — написав він.


Пресслужба міськголови повідомила, що міст перебував під вагою у 240 тонн.

«При динамічному навантаженні вісім МАЗів з баластом одночасно з різною швидкістю проїхали Шулявським мостом. Вага кожної вантажівки — 30 тонн», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що експерти тепер мають порівняти відповідність заявлених характеристик мосту тим показникам, які зафіксувала техніка.

Нагадаємо, 5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проєкт реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Затверджений КМДА проєкт передбачав будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох. 

Як повідомляла програма Схеми, переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського мосту стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень. Однак 7 жовтня 2019 року Кличко підписав розпорядження про перезатвердження проєкту реконструкції Шулявського мосту зі збільшеною до 1,05 мільярда гривень кошторисною вартістю робіт.

Кличко пояснив, що вартість реконструкції Шулявського мосту зросла до 1,05 млрд гривень оскільки у КМДА не розраховували, що доведеться переносити колектор, теплову мережу, які знаходяться біля мосту.

27 грудня Кличко повідомив, що рух по Шулявському шляхопроводу планують відкрити до кінця цього тижня, 29 грудня.

Поділитись: