Причиною пожежі в одеському таборі «Вікторія», внаслідок якої загинули троє дітей, міг стати залишений без нагляду увімкнений кип’ятильник

Причиною пожежі в одеському таборі «Вікторія», внаслідок якої загинули троє дітей, міг стати залишений без нагляду увімкнений кип’ятильник.

Про це повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко, передає «УНІАН».

Він наголосив, що для остаточних висновків необхідно завершення всіх призначених експертиз.

«Разом з тим підтверджую, що слідчими органами встановлено наявність залишків кип'ятильника саме в тому місці, де і був епіцентр пожежі. Крім того, згідно зі свідченнями свідків, керівниця ансамблю, яка проживала в даному приміщенні сказала, що вона забула кип'ятильник і побігла ... », — сказав Жученко.

Наразі фахівці прораховують по секундах, скільки часу пройшло з моменту загоряння до моменту виклику рятувальників. Підрахунки проводяться з урахуванням телефонних з'єднань, листування дітей з батьками, коли неповнолітні просили, щоб їх забрали додому.

«Момент гасіння пожежі самостійно, без залучення рятувальників, телефонний виклик і прибуття. До речі, прибуття було через 4 хвилини. Тобто, відповіді на всі питання дасть відповідну експертизу. Але наявна інформація дає підстави уявляти, що саме могло стати причиною загоряння», — зазначив Жученко.

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини.

Експертиза підтвердила особи 3 загиблих у пожежі в таборі дівчат.

Міський голова Одеси повідомив, що в директора табору зупинилося серце, його госпіталізували. Згодом поліція затримала директора табору «Вікторія».

Як стало відомо, пожежу в одеському таборі міг спричинити несправний електроприлад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: