Світ

Принци Чарльз та Вільям відмовилися зустрічатися з Трампом

15 липня, 2018 16:33
Світ/Принци Чарльз та Вільям відмовилися зустрічатися з Трампом
Зберегти
Вигляд
Британські принци Чарльз та Вільям відмовилися зустрічатися з президентом США Дональдом Трампом під час його візиту до Лондона.

Британські принци Чарльз та Вільям відмовилися зустрічатися з президентом США Дональдом Трампом під час його візиту до Лондона.

Про це повідомляє Metro.

Чоловік королеви Єлизавети принц Філіп ще в 2017 році відмовився від відвідувань офіційних заходів та з’являється лише на тих, які його цікавлять. Британські медіа заявляють, що він також відмовився від зустрічі з американським президентом.

Таким чином у Віндозрському замку з Трампом зустрілася лише королева Єлизавета.

Джерело з королівської родини повідомило виданню Sunday Times, що це є дуже незвичним, що королева зустрічається з президентом одна. Зазвичай, її хтось супроводжує.

Нагадаємо, що Трамп запізнився на чай із королевою у Віндзорському замку. Королева Великої Британії Єлизавета II протягом 10 хвилин чекала прибуття кортежу президента США Дональда Трампа і його дружини Меланії біля Віндзорського замку.

13 липня в Лондоні 100 тисяч людей вийшли на протести проти візиту президента США Дональда Трампа до британської столиці.

Учасники протесту запустили шестиметрову надувну фігуру, яка нагадує «бейбі-Трампа». Учасники акції назвали це гумористичним протестом проти приїзду президента до Британії.

Як повідомляє The Guardian, учасники цієї кампанії заплатили за неї понад 29 тисяч фунтів стерлінгів та отримали спеціальний дозвіл на політ фігури «бейбі-Трампа».

Пов`язані новини