В Україні запустили платіжний сервіс для оплати за допомогою смарт-годинників компанії Garmin. Вперше цю функцію запровадили у ПриватБанку.

В Україні запустили платіжний сервіс для оплати за допомогою смарт-годинників компанії Garmin. Вперше цю функцію запровадили у ПриватБанку.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зокрема, як повідомляється, сервіс став доступний власникам карток  Mastercard і Visa.

«Платіжні інновації — це найкраща підтримка тренду активного способу життя. Я особисто та більшість топ-менеджерів нашого банку займаємося спортом і після запуску нового сервісу станемо одними з перших його користувачів», — повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Щоб активувати функцію оплати, необхідно завантажити на смартфон додаток Garmin Connect, підключити смартфон до годинника та прив’язати до нього платіжну картку.

Компанія Garmin — американський виробник GPS та навігаційної техніки, зокрема смарт-годинників, сумісних зі смартфонами Apple та Android.

Раніше ПриватБанк запустив пілотний проект розрахунків за покупки за допомогою відбитка пальця.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

Читайте також Apple Pay в Україні: які можливості отримали користувачі іРhone

Крім цього, повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

Державний ПриватБанк підписав договір про партнерство з найбільшою у світі платіжною системою UnionPay International, та планує найближчим часом розпочати випуск платіжних карток.

Поділитись: