Президент Росії Володимир Путін висловив співчуття у зв’язку із вбивством ватажка бойовиків самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка «усім жителям Донбасу».

Президент Росії Володимир Путін висловив співчуття у зв’язку із вбивством ватажка бойовиків самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка «усім жителям Донбасу». 

Звернення опубліковано на офіційній сторінці Кремля.

У тексті ідеться про те, що вбивство Захарченка — це спроба дестабілізації на Донбасі:

«Ті, хто обрав шлях терору, насильства, залякування, не хочуть шукати мирне, політичне рішення конфлікту, не хочуть вести реальний діалог з жителями південного сходу. А роблять небезпечну ставку на дестабілізацію ситуації, на те, щоб поставити народ Донбасу на коліна. Цього в них не вийде», — ідеться в офіційному зверненні Кремля.

Наприкінці звернення, Путін наголосив, що співчуває усім жителям Донбасу: «Росія завжди буде з вами». 

Зазначимо, що Путін відреагував на вбивство Захарченка за 2 години. Водночас, на пожежу в Кемерові, унаслідок якої загинуло 60 людей, серед яких 41 дитина, за понад 6 годин.

Нагадаємо, 31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Від вибуху також постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

У Донецьку через загибель Захарченка закрили виїзд з міста. 

Федеральне російьске агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів».

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом.

СБУ розглядає дві версії вбивства ватажка «ДНР» Захарченка

Поділитись: