Президент РФ Володимир Путін заявив, що влада США могла б рішучіше налаштовувати українську владу на виконання Мінських домовленостей.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що влада США могла б рішучіше налаштовувати українську владу на виконання Мінських домовленостей.

Про це Путін заявив на прес-конференції після зустрічі з лідером США Дональдом Трампом у Гельскінкі.

«Під час обговорення української кризи звернули увагу на важливість добросовісної реалізації Мінських домовленостей. Сполучені Штати могли б рішучіше наполягати на цьому і налаштовувати українське керівництво на цю роботу», — сказав Путін.

Нагадаємо, у столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня провели зустріч президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у форматі віч-на-віч. Зустріч тривала понад 2 години. 

Як повідомлялося, Трамп заявив, що не має великих очікувань від зустрічі з Путіним.

15 липня у столиці Фінляндії пройшла акція протесту проти зустрічі Трампа і Путіна, на якій підтримали українського режисера, політв'язняОлега Сенцова.

15 липня в Гельсінкі організували щонайменше 10 протестних акцій через заплановану на 16 липня зустріч у столиці Фінляндії президента США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна. Протестувальники закликають президентів більше дотримуватися демократії та прав людини у своїх політиках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За зачиненими дверима: про що говоритимуть Путін і Трамп у Гельсінкі

Напередодні зустрічі Трампа і Путіна    Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12  співробітникам російського Головного розвідувального управління  (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile