Президент Росії Володимир Путін 14 березня здійснить останню перед президентськими виборами регіональну поїздку - до Криму. Там президент візьме участь у другому за час кампанії багатотисячному мітингу.

Президент Росії Володимир Путін 14 березня здійснить останню перед президентськими виборами регіональну поїздку — до Криму. Там він візьме участь у другому за час кампанії багатотисячному мітингу.

Про це повідомляє російський телеканал «Дождь» із посиланням на прес-секретаря президента РФ Дмитро Пєсков та власні джерела.

У Путіна заплановано багато заходів на півострові, але головним з них буде мітинг у Севастополі.

«Це річниця референдуму. У Криму і Севастополі вона дуже важлива і відзначається», — зазначив прес-секретар президента РФ Пєсков.

Очікується, що мітинг буде багатотисячним. Путін нагадає виборцям про події чотирирічної давнини, в ході яких півострів був анексований Росією.

Також під час візиту до Криму Путів обговорить питання транспортної інтеграції Криму з Росією, зокрема темпи будівництва кримського мосту.

Крім того, Путін огляне будівлю нового терміналу аеропорту «Сімферополь». Візит до Сімферополя запланований на 14 березня.

Це вже другий мітинг за час виборчої кампанії. Перший пройшов 3 березня в Москві. Тоді в Лужниках, за даними МВС Росії, зібралися 130 тисяч людей.

Нагадаємо, 12 березня Кримська правозахисна група повідомила, що в Криму дітей змушують малювати плакати до виборів президента РФ.

11 березня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров заявив, що мігрантів неслов’янської зовнішності видаватимуть за місцевих на «виборах» у Криму.

Раніше повідомялося, що голова Меджлісу заявив, що кримські татари бойкотуватимуть вибори президента РФ в анексованому Криму.

Нагадаємо, у Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. Росія також заявила, що планує провести вибори в анексованому Криму.

В анексованому Севастополі у день «виборів» президента Росії хочуть зняти документальний фільм про анексію Кримського півострова.

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції.

У російських виборах мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

Поділитись: