Рада Церков ухвалила резолюцію про захист «традиційних сімейних цінностей» та проти «нав'язування гендерної ідеології»
Всеукраїнська Рада Церков 30 вересня в Острозі ухвалила резолюцію, де виступила проти «соціальних експериментів з узаконенням свавільної гендерної самоідентифікації» та «нав'язування гендерної ідеології».
Про це йдеться на сайті Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).
Зокрема, у резолюції церковників зазначається, що суспільство розколюють і збурюють експерименти з узаконенням «свавільної гендерної самоідентифікації» та нав’язування протиприродних явищ.
Серед таких називають популяризацію одностатевої сексуальної орієнтації, заперечення наявності жіночності у жінок і маскулінності у чоловіків як відмінних особливостей, рух на підтримку небінарних займенників тощо.
У Раді Церков заявляють, що вони зрештою «не призводять до інклюзії, рівності прав та зменшення насилля», а «маргіналізують і обмежують у правах більшість заради захисту інтересів меншості».
Окрім того, церковники кажуть, що це поглиблює демографічну кризу в країні. Натомість у резолюції зазначають, що однією з найбільших цінностей України залишається «сім’я, зокрема шлюб жінки й чоловіка як найкращий осередок для народження та виховання дітей».
«Нав’язування гендерної ідеології має негативні наслідки у формі спроб знецінити ідеал сім’ї та шлюбного союзу жінки й чоловіка, супроводжується цілеспрямованим обмеженням свободи вираження поглядів і свободи віросповідання, вдається до толерування мови ненависті на адресу релігійних діячів і прихильників традиційних сімейних цінностей, заохочує силове свавілля щодо учасників просімейних мітингів та активістів тощо», ㅡ вказують у резолюції.
Не перше звернення
Як зазначили в Раді Церков, протягом останнього року темі розробки державної сімейної політики в Україні була присвячена низка звернень, зокрема: заява щодо необхідності захисту традиційних сімейних цінностей українського народу; маніфест на захист прав дітей і сімей; звернення до прем’єр-міністра України про виклики, пов’язані з демографічною кризою в Україні тощо.
- Поділитися: