УКРАЇНА

Рада може скасувати обов'язок антикорупціонерів подавати електронні декларації — депутат

21 березня, 2018 15:09
УКРАЇНА/Рада може скасувати обов'язок антикорупціонерів подавати електронні декларації — депутат
Зберегти
Вигляд
Завтра, 22 березня, парламент може проголосувати закон, що скасовує обов'язок представникам антикорупційних організацій подавати електронні декларації.

Завтра, 22 березня, парламент може проголосувати закон, що скасовує обов'язок представникам антикорупційних організацій подавати електронні декларації.

Відповідний законопроект №6271 можуть проголосувати у Раді, повідомив народний депутат України від БПП Мустафа Найєм.

«Завтра парламент може ухвалити законопроект №6271 та ліквідувати обов'язок електронного декларування для активістів. Будемо воювати», — зазначив він. 

За словами депутата, норма про подачу електронних декларацій представниками антикорупційних громадських організацій є «помстою всьому громадянському суспільству».

«Вони не є чиновниками чи держслужбовцями, не отримують субсидій та дотацій з державного бюджету, не стоять в черзі біля високих кабінетів. Вся їх вина в тому, що вони називають імена тих, хто, користуючись владою та посадами, не лише отримують преференції для свого бізнесу, але й відверто грабують державу, порушуючи закон», — заявив депутат.

Найєм стверджує, що таких норм немає в жодній європейській країні, а декларування майнового стану має стосуватись тих, хто приймає рішення про розподіл державного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Е-декларування ГО не відповідає міжнародним зобов’язанням України — заява G7

Раніше замість обов'язкової подачі декларацій, президент Петро Порошенко запропонував громадським активістам обов'язкове звітування.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чому Порошенко не хоче скасовувати декларування ГО та як зміняться автобусні перевезення

Правозахисники закликали Раду не голосувати за податкову звітність для ГО

Пов`язані новини