Відповідну поправку до законопроекту запропонував заступник керівника фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук під час засідання Комітету Верховної Ради з нацбезпеки і оборони.

Фракція «Народний Фронт» буде голосувати за президентський законопроект №1764 щодо продовження «особливого статусу» Донбасу лише за умови виведення з цієї території «усіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків та найманців».

Відповідну поправку до законопроекту запропонував заступник керівника фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук під час засідання Комітету Верховної Ради з нацбезпеки і оборони, передає кореспондентка Громадського.

«Встановити, що відповідно до статті 10 вищезгаданого закону, особливий порядок місцевого самоврядування в окремих регіонах Донецької і Луганської областей набуває чинності виключно після виконання всіх умов, вищезгаданих у статті 10 цього закону у частині, що стосується виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України», – цитує текст Тетерука журналістка.

На комітеті також присутній Артур Герасимов – голова фракції БПП, який перед цим заявив, що фракція голосуватиме за закон Порошенка про продовження «особливого статусу» Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентський законопроект про деокупацію Донбасу: основні положення.

Альтернатива президентському проекту деокупації: основні тези

Раніше стало відомо, що Рада розгляне два законопроекти про деокупацію Донбасу. Крім того, окремим законопроектом Порошенко запропонував продовжити ще на один рік дію закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», що закінчується 18 жовтня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: