УКРАЇНА

Комітет Ради вирішив відправити на доопрацювання законопроект Порошенка щодо реінтеграції Донбасу

5 жовтня, 2017 11:54
УКРАЇНА/Комітет Ради вирішив відправити на доопрацювання законопроект Порошенка щодо реінтеграції Донбасу
Зберегти
Вигляд
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони вирішив відправити на доопрацювання внесений президентом законопроект «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони вирішив відправити на доопрацювання внесений президентом законопроект «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з засідання комітету.

Цим законопроектом продовжується дія закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

При цьому голова президентської фракції в парламенті зазначив, що законопроект все одно буде винесений на голосування, оскільки є у порядку денному.

Він також заявляв, що БПП голосуватиме за закон Порошенка про продовження «особливого статусу» Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентський законопроект про деокупацію Донбасу: основні положення.

Альтернатива президентському проекту деокупації: основні тези

Раніше стало відомо, що Рада розгляне два законопроекти про деокупацію Донбасу. Крім того, окремим законопроектом Порошенко запропонував продовжити ще на один рік дію закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», що закінчується 18 жовтня. Цю ініціативу підтримала Німеччина, але українські націоналісти вийшли з протестом під Раду через цей проект закону.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини
Життя
11 лютого 2019
Депутати не підтримають закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» – автор проекту
Депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який є автором проекту закону про запровадження кримінальної відповідальності за неособисте голосування депутатів (№8461), вважає, що це скликання парламенту не підтримає цей проект. Цей закон депутати зареєстрували ще влітку 2018-го, але він так і не був проголосований парламент. У коментарі Громадському Ємець заявив, що парламент нинішнього скликання, на його думку, не підтримає цей закон: «На даний момент, з цим парламентом, який вже, мабуть, забув про свої обіцянки, що голосувати усі будуть особисто, і вже багато тих людей, які свого часу, в минулому скликанні, як і я, ходили у футболках «Голосуй особисто» і вимагали від «Партії регіонів» особистого голосування, ставши депутатами повторно, чомусь забули про цю свою обіцянку. Я зареєстрував законопроект, але наразі достатньої кількості голосів у парламенті, обраному за цією виборчою системою, очевидно немає», – наголосив депутат.Нагадаємо, рух ЧЕСНО повідомив, що карткою народного депутата із фракції «Блоку Петра Порошенка», президента Федерації футболу України Андрія Павелка декілька разів проголосували під час пленарного засідання Верховної Ради 7 лютого. Сам депутат в цей час перебував на 43-му Конгресі Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Римі.Законопроект №8461 про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство», зареєстрували 8 червня 2018 року, а 11 червня документ надійшов на розгляд профільного комітету. Щоправда, за словами депутата, комітет так і не включив його до порядку денного./Марко Погуляєвський
Перевірено
Зберегти