УКРАЇНА

Рада виключила депутатку Надію Савченко з комітету нацбезпеки

15 березня, 2018 12:18
УКРАЇНА/Рада виключила депутатку Надію Савченко з комітету нацбезпеки
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада виключила позафракційну депутатку Надію Савченко зі складу комітету з питань національної безпеки і оборони України.

Верховна Рада виключила позафракційну депутатку Надію Савченко зі складу комітету з питань національної безпеки і оборони України.

Таке рішення підтримали 261 народний депутат на пленарному засіданні парламенту 15 березня.

Відповідний проект постанови (№5543) ще у грудні 2016 року ініціювали члени комітету з питань нацбезпеки.

В документі зазначається, що виключити Савченко потрібно «з метою недопущення розголошення інформації, яка відноситься до державної таємниці».

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що депутатка Савченко планувала теракт у залі Верховної Ради.

Генпрокурор також заявив, що сьогодні, 15 березня, він планує внести до парламенту подання про притягнення до відповідальності, затримання та арешт Савченко.

Заява Луценко прозвучала після звернення народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, який закликав главу ГПУ притягнути Савченко до відповідальності через її звинувачення щодо спікера Парубія.

Раніше Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Депутатка на брифінгу заявила, що бачила, як спікер парламенту Парубій заводив снайперів у готель «Україна».

Нагадаємо, депутатку Надію Савченко викликали на допит до СБУ у зв'язку з розслідуванням провадження стосовно арештованого переговорника Володимира Рубана. Сама депутатка Савченко заявила, що вимагає вручити повістку на допит в СБУ їй особисто в руки.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у разі неявки Савченко в СБУ, він клопотатиме про її арешт та зняття з неї депутатської недоторканності.

Пов`язані новини