Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк за півтора місяці після нападу перенесла вже 11 операцій з видалення змертвілих тканин та пересадки шкіри.

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк за півтора місяці після нападу перенесла вже 11 операцій з видалення змертвілих тканин та пересадки шкіри.

Про це повідомив чоловік потерпілої Сергій Денисов, передає «Центр інформації про права людини».

«Скільки ще операцій потрібно, складно сказати, це постійно в процесі обговорення. Адже це складний випадок через таке масивне ураження кислотою», — розповів Денисов.

За його словами, остання операція відбулася 18 вересня. Він також зазначив, що поки невідомо, чи треба буде продовжити лікування за кордоном.

«Наразі питання щодо лікування за кордоном важко піднімати, оскільки стан нестабільний і кожен наступний день починається як новий, з новими змінами, новими проблемами», — пояснив Денисов.

Він розповів, що з успішних результатів лікування — збережений зір, уже частково нова шкіра, яка прижилася, та загалом поліпшення загального стану потерпілої.

«Утім, лікарі все ще не виключають можливі ризики, а відтак і загрозу життю через найменшу інфекцію, яка може завадити лікуванню та одужанню, тому Катерина досі в реанімації. Тобто її стан треба постійно підтримувати», — додав чоловік потерпілої.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ймовірний організатор нападу на Гандзюк заявив про готовність давати свідчення.

Ймовірно, йдеться про підозрюваного Сергія Торбіна, якого 13 вересня інший підозрюваний Володимир Васянович назвав організатором замаху.

Також Луценко вказав, що в одного підозрюваного знайшли нові докази — опіки на руках і ємності із «відповідною речовиною».

Також адвокатка радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що вказання підозрюваним Володимиром Васяновичем на іншого підозрюваного Сергія Торбіна як організатора замаху не означає, що треба зупинятися в пошуку замовника нападу.

На її думку, прокуратура Херсонської області не змінює кваліфікацію справи і хоче «замкнути» справу на підозрюваному Торбіні, якого інший підозрюваний оголосив організатором замаху.

31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного  відділення

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

Поділитись: