Херсонську активістку, радницю міського голови Катерину Гандзюк, яка зазнала хімічних опіків після нападу, виписали з лікарні Херсона і перевели до Києва.

Херсонську активістку, радницю міського голови Катерину Гандзюк, яка зазнала хімічних опіків після нападу, виписали з лікарні Херсона і перевели до Києва. 

Про це Громадському повідомили у відділені реанімації Херсонської обласної клінічної лікарні, куди Гандзюк доставили після нападу. 

Гандзюк провела у реанімації лікарні півтори доби. Її переводять до київської лікарні спецсанітарним бортом. 

Більше деталей про причини переведення на лікування до столиці в херсонській лікарні не повідомили. 

Зазначимо, що Катерина отримала близько 30% опіків шкіри.

Волонтер Роман Синіцин повідомив, що Гандзюк перевели до Києва за допомогою санітарного літака.

Спецборт, яким перевозять Гандзюк до лікарні в Києві Фото: Facebook/Роман Сініцин 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня в Києві під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів.

Поділитись: