Спортивний арбітражний суд  в Лозанні не задовольнив скарги «Динамо» у справі матчів в Маріуполі та зарахував клубу поразки через неявку на матч.

Спортивний арбітражний суд  в Лозанні не задовольнив скарги «Динамо» у справі матчів в Маріуполі та зарахував клубу поразки через неявку на матч. Таким чином українська Прем'єр-ліга змінила рахунок у турнірній таблиці Чемпіонату УПЛ, чемпіонату U-21 та чемпіонату U-19 сезону 2017/18 років.

Про це повідомляє прес-служба УПЛ.

Так, трьом командам київського «Динамо» зарахували поразки за неявку на матчі 7-го туру чемпіонату України.

Йдеться про неявку «Динамо» на матч на матч у Маріуполь 7-го туру чемпіонату УПЛ 27 серпня 2017-го, на матч 7-го туру чемпіонату України U-21 26 серпня 2017-го та неявку «Динамо» Київ на матч 3-го туру чемпіонату України U-19 18 серпня 2017-го.

22 грудня 2017 року Спортивний арбітражний суд прийняв апеляцію «Динамо» щодо програшу «Маріуполю»

Нагадаємо, 25 серпня 2017-го клуб «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі.

У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів: СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через «підвищену терористичну загрозу» в місті. 11 серпня поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

Але київський клуб все одно не приїхав і Дисциплінарний комітет Федерації футболу України зарахував йому технічну поразку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

Поділитись: