Посттравматична реабілітація Уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, який разом з дітьми постраждав у ДТП, може тривати до 1,5 року. Тривалою може стати й психологічна реабілітація.

Про це під час брифінгу повідомив головний лікар медзакладу «Феофанія» Ігор Семенів, передає УНН.

«Реабілітація ділиться на три етапи і після таких складних політравм може тривати і рік, і півтора року. Перший етап тільки триває від 6 до 8 місяців, тому вже у реанімації проводиться частина першого етапу: лікування і паралельно триває реабілітація», — зазначив лікар.

За його словами, реабілітація — це тривалий процес, і все залежить від індивідуальних особливостей організму людини.

Семенів також звернув увагу на психологічну реабілітацію, зазначивши, що вона дуже важлива і теж може стати тривалою.

Нагадаємо, 24 листопада під Києвом автомобіль Toyota, в якому їхав Кулеба з синами віком 19 та 10 років, зіткнувся з іншою автівкою — мікроавтобусом Volkswagen. Унаслідок аварії обидва водії та два пасажири отримали тілесні ушкодження різного ступеня. Їх госпіталізували, зокрема, повідомлялося, що Кулебу госпіталізували у реанімаційне відділення.

25 листопада медики розповіли, що у Кулеби є певні переломи й потрібен час, щоб вони зрослися. Медики прогнозують, що з кожним днем його стан буде покращуватися. Син Кулеби перебуває у важкому стані.

За попередніми даними слідства, уповноважений президента з питань прав дитини Микола Кулеба порушив правила дорожнього руху, внаслідок чого потрапив у ДТП.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile