Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що у відносинах РФ із Україною та Грузією не спостерігається розвитку діалогу попри наявність контактів.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «Россия-24», відповідаючи на питання, чому українському президенту не направили запрошення на російський парад до Дня перемоги 24 червня.

«Що стосується керівництва цих країн (України та Грузії — ред.), то ми бачимо, що, на жаль, … попри наявність певних контактів, все ж ми не можемо похизуватися позитивною динамікою в розвитку діалогу на найвищому рівні», — сказав Пєсков.

Водночас речник російського президента підкреслив, що український і білоруський народи для РФ є «братськими, рідними» і що Путін їх «щиро й глибоко поважає».

Слід нагадати, що після пресконференції Зеленського 20 травня російський МЗС закинув Україні речі, які були досить далекими від ставлення «братніх, рідних народів»: мовляв, в країні русофобія, культивують нацизм, а населення зубожіє.

Міністерство закордонних справ України тоді заявило, що мова ворожнечі заяви МЗС Росії щодо річниці президентства Володимира Зеленського ставить під сумнів налаштованість російської сторони до дипломатичного врегулювання.

Поділитись: