Редакція сайту «Знай.ua» вважає, що стала жертвою маніпуляцій з боку політичних сил, що «прагнуть заткнути роти відомим медіа», які критикують їхню діяльність.

Про це йдеться в заяві на сайті.

«Уся команда Знай.ua може підтвердити свої особистості, має паспорти та цілком фізичну, а не уявну форму. Ми ніколи не обмежували право на висловлення своїх думок читачами порталу. Ми не блокували тих, з ким були не згодні та намагалися відповідати на будь-які закиди», ― зазначили в редакції.

Автори заяви підтвердили, що кілька місяців тому рекламне агентство Pragmatico консультувало «Знай.ua» щодо просування сторінок у соцмережах.

Редакція сайту припускає, що на сторінці «Знай.ua» у Facebook могли тривати війни різних політичних груп.

«Але за таким принципом можна видаляти кожну другу сторінку будь-якого ЗМІ в Україні», ― вважає команда сайту.

Зазначимо, що заява редакції Знай.ua не підписана. Редакція порталу Знай.ua (згідно з даними на сайті) та агенція Pragmatico (згідно з адресою на сайті з вакансіями) розташовуються на одній вулиці Шота Руставелі в Києві, тільки в різних будинках.

Нагадаємо, компанія Facebook заявила про блокування мережі сторінок, груп і акаунтів, які використовувалися для маніпулювання громадською думкою в Україні. Зокрема видалені були сторінки сайтів Znaj.ua, Politeka і Hyser. За даними служби кібербезпеки Facebook, за всіма фальшивими сторінками стояла піар-компанія з Києва Pragmatico. 

Поділитись: