УКРАЇНА

Реформувати екстрену медичну допомогу в Україні допоможуть ізраїльські спеціалісти

6 березня, 2018 17:31
УКРАЇНА/Реформувати екстрену медичну допомогу в Україні допоможуть ізраїльські спеціалісти
Зберегти
Вигляд
lead
Пілотне реформування екстреної медицини почнеться з Черкаської області. Допомагатимуть реформувати швидку допомогу спеціалісти з Ізраїлю.

Пілотне реформування екстреної медицини почнеться з Черкаської області. Допомагатимуть реформувати швидку допомогу спеціалісти з Ізраїлю.

Про це в ефірі програми «Реформа» на Громадському повідомила глава директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства охорони здоров’я Ірина Литовченко.

«У нас за останній місяць було кілька зустрічей з ізраїльськими асоціаціями, як волонтерськими так і державними, екстреної допомоги. У це взагалі влаштовано дуже класно, у них є люди, які їздять на велосипедах, наприклад, у старих районах Єрусалима, там де не може під’їхати «швидка» надають допомогу, є мотошвидкі, є вже класичні «швидкі», є «швидкі» на човнах і на квадроциклах, щоб дістатися пустелі», — розповіла вона.

Литовченко зазначила, що МОЗ домовилось із ізраїльськими спеціалістами про те, що вони допоможуть організувати це в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Система зміниться за два — три роки, тоді й відпочинемо» — інтерв'ю з очільницею Мінохорони здоров'я

«Скоріш за все, вони почнуть з Черкаської області, тому що вона є важливою, це така «Мекка» для хасидів і вони будуть там навчати місцевих жителів і медичний персонал правилам надання допомоги, влаштовуватимуть курси і також вони будуть надавати техніку. Подивимось, як це спрацює пілотно і спробуємо потім на інші регіони розширити», — додала Литовченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінохорони здоров'я створить гарячу лінію для запобігання самогубств українців

Пов`язані новини