Життя / Соціальний захист

Тарифи на опалення зростуть з 1 січня — регулятор з тарифів

Інтерфакс-Україна
Життя/Соціальний захист/Тарифи на опалення зростуть з 1 січня — регулятор з тарифів
Зберегти
Вигляд
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила підвищення тарифів на послуги теплопостачання для 18 виробників тепла.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні НКРЕКП 10 грудня.

Нові тарифи зростуть, починаючи з 1 січня 2019 року. Водночас, зростання тарифу для різних регіонів буде різним. Зокрема, для киян тарифи зростуть на 22,7%.

Раніше компанія «Київгаз» оприлюднила нові підвищені тарифи на газ для населення.

Також у комунальному підприємстві Київтеплоенерго повідомляли, що тарифи на тепло та гарячу воду не мають підвищувати до кінця 2018 року.

У компанії додали, що ціну на газ для населення з 1 листопада 2018 року встановлено постановою Кабінету міністрів від 19 жовтня.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Загалом, ціни на газ для населення зростатимуть у три етапи та з 2020 року підвищаться до 12,3 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.

Нагадаємо, що черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи отримає Україна транш МВФ

Також повідомлялось, що тарифи на опалення мають зрости з 1 грудня або 1 січня, залежно від того, як швидко їх перерахує НКРЕКП та місцеві органи влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова програма МВФ: чи вартує цього підвищення ціни на газ

Пов`язані новини