Ректорка Національного медуніверситету ім. Богомольця Катерина Амосова заявила, що звернеться до суду через рішення комісії МОЗ про визнання її роботи незадовільною.

Ректорка Національного медуніверситету ім. Богомольця Катерина Амосова заявила, що звернеться до суду через рішення комісії МОЗ про визнання її роботи незадовільною.

Про це вона написала у Facebook.

«Заздалегідь було написано наказ про моє звільнення, який, мабуть, не доїхав до ректорату сьогодні лише по причині п‘ятничних заторів і скороченого робочого дня. В понеділок з 9-ої ранку буду чекати на цей документ, щоб одразу розписатися в його отриманні, разом із трудовою книжкою», — зазначила вона.

Вона також пояснила свою неявку на засіданні тим, що «брати участь у цьому шоу було б мазохізмом».

«Позов на МОЗ до суду щодо звільнення лежить вже давно, і для його подачі бракує лише наказу…P.S. Тож, панове, до зустрічі в суді з приводу скасування вашого сьогоднішнього наказу», – додала вона.

Нагадаємо, 30 березня комісія Міністерства охорони здоров'я визнала незадовільною роботу ректорки Амосової та рекомендувала розірвати контракт із нею.

Мінохорони здоров'я створило комісію для перевірки всіх обставин зриву іспиту «Крок 1. Стоматологія» у медуніверситеті Богомольця. На час роботи комісії — до 23 березня  — прийнято рішення про відсторонення ректорки Катерини Амосової.

Нагадаємо, 2 березня відсторонену ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову суд відновив на посаді.

Раніше 20 лютого Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов'язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії».

Наглядова рада медуніверситету Богомольця підтримала відсторонену ректорку Амосову.

20 лютого студенти Національного медичного університету імені Богомольця заблокували вхід до ВНЗ для новопризначеного виконуючого обов'язків ректора Михайла Захараша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Конфлікт в медуніверситеті: Чому відсторонили ректорку Катерину Амосову.

Поділитись: