За останній квартал 2020 року акції компанії Apple впали на 5%, що дорівнює 100 мільярдам доларів. У компанії зазначили, що це найбільше квартальне падіння за останні два роки.

Про це повідомляє Reuters, а також це випливає зі звіту Apple. 

Причиною такого падіння фахівці називають низький показник продажів iPhone. Через досить пізній запуск продажів нових смартфонів, пов'язаний з пандемією коронавірусу, їхні дані з продажів не потрапили у звіт. Загалом його відтермінували на місяць цього року.

Однак продажі комп’ютерів компанії виросли на 29% у порівнянні з 2019 роком і склали 9 мільярдів доларів; продажі планшетів — на 46% (6,8 мільярда доларів), а виторг сервісів компанії зріс на 16,3% (14,5 млрд доларів). 

Водночас генеральний директор Apple Тім Кук повідомив, що кількість користувачів Apple на різних платформах склало 585 мільйонів людей. 

Раніше ми детально розповідали про новинки від Apple — як про iPhone 12, так і про Apple Watch та iPad.

Що там в Apple

Нині Apple, схоже, працює над власною пошуковою системою, яка має замінити Google у продуктах компанії. Щоправда, підтвердити чи спростувати це обидві сторони поки відмовляються.

Видання Financial Times звернуло увагу, що в новій мобільній операційній системі Apple, iOS 14, під час пошуку видаються власні пошукові результати, а не дані Google. Крім того, iOS 14 самостійно пропонує завершення запитів, не використовуючи сторонній пошуковик.

Поділитись: