В Одеській області закривається на карантин найбільший в Україні й Східній Європі промтоварний ринок «Сьомий кілометр». Таке рішення ухвалили у зв’язку з пандемією нового коронавірусу.

Про це повідомляють на сайті ринку.

«Адміністрація Промтоварного ринку «7 кілометр» вводить обмеження в роботу ринку. Всі служби, структурні підрозділи та адміністрації торгових комплексів, які здійснюють роботу з громадянами, зокрема бюро перепусток і договірний відділ припиняють прийом відвідувачів. Виняток становитимуть ті служби, які здійснюють надання невідкладної медичної допомоги та реагування на надзвичайні ситуації», — йдеться у повідомленні.

Карантин діятиме щонайменше до 3 квітня.

«З огляду на те, що адміністрація ринку не веде власну торговельну діяльність і не має в своєму розпорядженні повноваженнями втручання в господарську діяльність підприємців, — звертаємо увагу, що всі суб'єкти господарювання на ринку зобов'язані дотримуватися вимог і порядок роботи в період карантинних заходів, введених постановою Кабінету Міністрів», — додали в адміністрації ринку.

Там запевнили, що доступ суб'єктів господарської діяльності (фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб), їхніх представників, орендарів, найманих працівників, у торгові об'єкти та до майна, яке їм належить, здійснюється відповідно до встановленого графіка роботи промринку, як завжди, за перепустками. Профільні служби будуть продовжувати проводити щоденну посилену дезінфекцію громадських територій промринку.

На ринку «Сьомий кілометр» працюють близько 60 000 людей, там 15 тисяч торгових і складських об'єктів. Щодня ринок відвідують до 200 тисяч людей.

За останніми даними, кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у світі зросла до 198 006 випадків. З початку епідемії від хвороб, викликаних коронавірусом, померли 7 948 людей, водночас одужали — 81 950.

Наразі в Україні відомо про 14 випадків коронавірусу, два з них летальні (померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій). Загалом 10 інфікованих у Чернівецькій області, по одному в Житомирській та Київській областях та двоє у Києві.

Поділитись: