Фото:

Міністерство оборони України

Міністерство оборони України оскаржить рішення Окружного адміністративного суду м. Києва (ОАСК) про призупинення дії наказу міністерства про перехід військових частин на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогів продуктів.

Як повідомило 27 липня управління комунікацій українського оборонного відомства, Міноборони обурене рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва про призупинення дії наказу Міністерства «Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних сил України на систему продовольчого забезпечення із застосування каталогу продуктів харчування в 2019 році» №90 від 04.03.2019.

«Реалізація зазначеної ухвали ставить під загрозу розвиток системи харчування військовослужбовців Збройних Сил України, яка була розроблена відповідно до стандартів НАТО та передових країн світу, а також направлена на якісне продовольче забезпечення українських військовослужбовців», — сказано в повідомленні.

В оборонному відомстві зазначають, що призупинення дії наказу тягне за собою ряд наслідків, які матимуть серйозний вплив на мотивацію українських військових, зокрема, які виконують бойові завдання в районі проведення ООС.

«Міністерство оборони України в установленому порядку оскаржить зазначену ухвалу та в подальшому відстоюватиме інтереси Збройних Сил у судових інстанціях», — сказано в заяві. 

Нагадаємо, 26 липня детективи Національного антикорупційного бюро разом з управлінням спецрозслідувань Генпрокуратури прийшли з обшуками в Окружний адміністративний суд Києва.

Окружний адміністративний суд Києва раніше прославився низкою резонансних рішень: так, він визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку, усунув з посади очільницю МОЗ Уляну Супрун, поновив Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби, заморозив перейменування УПЦ МП та зупиняв конкурс на посаду глави митниці, дозволив заступнику глави СБУ Демчині не показувати декларацію, заборонив приватизацію Центренерго та ухвалив чимало інших дивних рішень.

Пізніше стало відомо, що прокуратура підготувала повідомлення про підозру для керівництва і чотирьох суддів Окружного адміністративного суду Києва за фактами втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

27 липня глава ОАСК Павло Вовк назвав фальшивкою опубліковані вчора записи його розмов із членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) Сергієм Остапцем і Миколою Сирошем у рамках розслідування можливої ​​кримінального злочину голови і суддів ОАСК.

Поділитись: