Родичі українського політв'язня Сергія Літвінова, засудженого у Росії за сфабрикованими звинуваченнями, який вже 4 місяці відбуває покарання в Україні, можуть відвідати його у харківській колонії, але через складну родинну ситуацію наразі це не вдається реалізувати.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив адвокат політв’язня Роман Ліхачов.

«Наданий момент з керівництвом колонії обумовлено, що його можуть провідувати і мама і дружина, однак, дуже складна родинна ситуація. Мати у віці, і родина багатодітна. Вона хотіла б приїхати, та наразі не знайшла можливості провідати», — пояснив адвокат.

Ліхачов також розповів про умови утримання Літвінова у колонії.

«У нього умови утримання нормальні. От в середу з нього мають зняти статус особи схильної до втечі. Таким чином у нього буде більш вільне перебування у колонії. Низка його прохань — це фрукти, овочі… Звичайні людські потреби, які є. Я його список, з його дозволу, який я отримав сьогодні, оприлюдню у відкритому доступі», — повідомив адвокат.

Нагадаємо, як дізналось Громадське, Літвінов вже 4 місяці перебуває в колонії в Харкові після передачі з РФ. У Росії він відсидів 5 років у в’язниці — політв’язня засудили на 8,6 роки за нібито розбій, хоча спочатку хотіли засудили на 25 років за вбивство неіснуючих насправді людей на Луганщині, коли Літвінов був у складі батальйону «Дніпро-1».

Поділитись: