Росії дозволили використовувати на Олімпіаді два з трьох кольорів прапору

17 грудня, 2017 15:12
default/Росії дозволили використовувати на Олімпіаді два з трьох кольорів прапору
Зберегти
Вигляд
Міжнародний олімпійський комітет розробив вимоги до екіпіровки російських спортсменів на Олімпійських іграх в Пхенчхані в 2018 році.

Міжнародний олімпійський комітет розробив вимоги до екіпіровки російських спортсменів на Олімпійських іграх в Пхенчхані в 2018 році.

Зміст документа опублікував «Р-Спорт».

На формі спортсменів герб повинен бути замінений олімпійськими кільцями, а назва країни (Russia) треба замінити на «Олімпійський спортсмен з Росії» (Olympic Athlete from Russia). Причому слово Russia не можна виділяти більшим шрифтом.

Це ж стосується скороченої назви: RUS замінюється на OAR. Товарний знак «Team Russia» також заборонений. Всі написи на формі повинні бути виконані англійською мовою.

В екіпіровці дозволено використовувати один або два кольори національного прапора, але в результаті жоден елемент не повинен складатися в сам прапор. МОК буде схвалювати схеми розмальовки окремо.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал.  WADA підтвердило участь спортсменів Росії у державних допінг-програмах. Близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під нейтральним прапором: 7 фактів про відсторонення Росії від участі в Олімпіаді. 

Пов`язані новини